\"Csillaghúr és barátai\"-interaktív író-olvasó találkozó Sás Károllyal
Ez a cikk 2018.12.07. napján íródott

2018. december 6-án délután alsós diákok ismerkedhettek meg Csillaghúrral és barátaival egy zenés író-olvasó találkozó keretében. Vendégünket, Sás Károly író, zeneszerzőt hamar a szívükbe zárták a diákok, hiszen nagyon közvetlen, vidám és játékos előadással készült nekik.

\"Mese, mese, mátka\"-interaktív zenés foglalkozás Ribizli bohóc vezetésével
Ez a cikk 2018.10.09. napján íródott

Interaktív zenés műsorral készült Ribizli bohóc a könyvtárunkba érkező kisdiákoknak 2018. október 4-én. Vendégünk közvetlen stílusával hamar elnyerte a gyerekek tetszését. A vidám hangulatú előadáson a játékon volt a fő hangsúly, a nebulók élvezettel vetették bele magukat a hangszerek kipróbálásába, a humoros mondóka-tanulásba valamint a gőzmozdonyos képzeletbeli utazásba is.

Országos Könyvtár Napok: Gál Mária: \"A Holdtündér fátyla\"- kötetbemtató gyerekeknek
Ez a cikk 2018.10.09. napján íródott

Az Országos Könyvtári Napok keretében Gál Mária írónővel találkozhattak alsós kisdiákok könyvtárunkban. Az interaktív kötetbemutatón „A Holdtündér fátyla” című mesegyűjteménnyel ismerkedhettek meg a gyerekek, melyben a címadó történet mellett helyet kapott többek között az Aranybirodalom-Feketeország vagy épp az Ábrándka elnevezésű történet.

1 2 3 4 » »»
KönyvtárTV
Íme a legújabb filmecskénk
Könyvtári flashmob - együtt az olvasásért