Nyári Kézművesház 2018-\"Illúziók, trükkök és kísérletek\"
Ez a cikk 2018.07.26. napján íródott

A foglalkozások zárásaként egy kis tudomány sem maradhatott ki, hiszen a kicsik számára a körülöttünk lévő világ játékosan is felfedezhető. A kíváncsi gyerkőcöknek sok-sok érdekességet válogattunk a fizika és a kémia világából.

Nyári Kézművesház 2018-\"Kézműves játékok saját kezűleg\"
Ez a cikk 2018.07.18. napján íródott

Ma a játékgyártásé volt a főszerep. Elsőként halhorgászó készült a kicsik legnagyobb örömére. Ehhez dekorgumi-pikkelyeseket díszítettek ki, valamint horgászbotot kreáltak fonal és hurkapálca segítségével. Majd pedig mindannyian kipróbálták magukat nagy ho-ho-ho-horgászként.

Nyári Kézművesház 2018-\"kisMűvészképző: papírmasé\"
Ez a cikk 2018.07.12. napján íródott

Papírszobrászatra fel! Tapétaragasztóból készült massza, újságpapír, papírguriga, színes lapok, ecset állt a gyerekek rendelkezésére ahhoz, hogy minél kreatívabbat alkothassanak. Miután mindenki eldöntötte, hogy mit szeretne készíteni, kiválasztotta az alapanyagokat, majd nekilátott ötletei megvalósításának.

1 2 3 4 » »»
KönyvtárTV
Íme a legújabb filmecskénk
Könyvtári flashmob - együtt az olvasásért