Karácsonyi üdvözlet
Ez a cikk 2017.12.22. napján íródott

Áldott, békés karácsonyt és boldog új esztendőt kívánunk minden kedves látogatónknak!

Városi Könyvtár Lenti

Mikulásváró bábelőadás a Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportjával
Ez a cikk 2017.12.07. napján íródott

Az idei évben is kedves műsorral várta a Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportja a legkisebbeket könyvtárunkba. Az óvónők két mesével ajándékozták meg a kicsiket, akik végig izgatottan figyelték a bábjátékot.

Zalai Gyermekkönyvhetek 2017
Ez a cikk 2017.11.22. napján íródott

Turbuly Lilla, zalai kötődésű író, költő, színházi kritikus volt könyvtárunk vendége a Zalai Gyermekkönyvhetek alkalmából. Több regény és verseskötet fűződik a nevéhez, habár saját bevallása szerint nemrég teljesítette be gyermekkori álmát, hogy író legyen. Műveivel a legkisebb korosztálytól a felnőttekig mindenkit megszólít.

1 2 3 4 » »»
KönyvtárTV
Íme a legújabb filmecskénk
Könyvtári flashmob - együtt az olvasásért