Hetedhét Ország Mesemondó Verseny 2018
Ez a cikk 2018.04.24. napján íródott

Gratulálunk minden kis mesemondóknak!:) Köszönet az iskoláknak és a felkészítő tanító néniknek a munkájukért!

A zsűri elnöke Czigány Katalin tanító (Kerkai Jenő Általános Iskola, Csesztreg), tagjai Komlósi Szilvia tanító (Rédicsi Móra Ferenc Általános Iskola) és Baksa Melinda könyvtáros (Városi Könyvtár Lenti).

József Attila Versmondó Verseny 2018 területi forduló
Ez a cikk 2018.03.28. napján íródott

2018. március 26-án került megrendezésre a zalaegerszegi Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár József Attila Tagkönyvtára által meghirdetett szavalóverseny területi fordulójára. A rendezvényre a Lenti Arany János Általános Iskola és AMI, Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Buda Ernő Körzeti Általános Iskola (Lovászi), Rédicsi Móra Ferenc Általános Iskola diákjai érkeztek. A zsűri tagjai voltak: a zsűri elnöke Cselényi Jenőné a Pákai Öveges József Általános Iskola magyar-könyvtár szakos tanára, Bíróné Grunner Ágnes a Móricz Zsigmond Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény tanára és Német-Baksa Judit könyvtárunk igazgatója.

Húsvéti nyusziváró bábelőadás 2018 a Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportjával
Ez a cikk 2018.03.28. napján íródott

Húsvéti bábozás, kedves történet, sok-sok gyerkőc, vidám hangulat- ez jellemezte könyvtárunkban a Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportjának műsorát március 24-én délelőtt. Az óvónénik „A ravasz rokon” című humoros állatmesét adták elő, melynek nagy sikere volt a kicsik körében: érdeklődve figyelték Vörös Valér, a róka; Burkus kutya; Ordas Olga, a farkas és Kacsa Klotild történetét.

1 2 3 4 » »»
KönyvtárTV
Íme a legújabb filmecskénk
Könyvtári flashmob - együtt az olvasásért