» Nyári napközis foglalkozások - 2011

Nyári napközis foglalkozások a könyvtárban: vetélkedők, játékok, mesék és játékos tanulás általános iskolások részére.

Az elmúlt nyár tapasztalata alapján idén is „Nyári napközis foglalkozásokat” hirdettünk, amit nagy örömmel fogadtak a város általános iskolás nebulói. A nyári szünidő kezdetétől minden hét közepén vártuk az érdeklődő alsó és felső tagozatos gyerekeket, hogy együtt töltsünk el egy-egy hasznos és kellemes délutánt. A kínálatban egyaránt szerepeltek játékos műveltségi vetélkedők, mesefoglalkozások, szabadtéri és benti „retró” játékok, mesefilm-vetítés és játékos tanulás a neten. A legnagyobb sikert azonban kézműves foglalkozásaink aratták, melyek során a gyerekek papírból készíthettek csodaszép ékszereket, illetve harmonikaállatkákat. A résztvevők közül többen kifejezték azt az óhajukat, hogy a jövő nyáron is szeretnének ehhez hasonló élmények részesei lenni.

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 682,513 gyermek@lentikonyvtar.hu