» Neszmélyi Magdolna: Széttört tükör - előadás diákoknak

Neszmélyi Magdolna színművész „Széttört tükör: az első szerelem versei, dalai a humor jegyében” című előadásán vehettek részt középiskolás diákok 2011. november 14-én délelőtt könyvtárunk olvasótermében.

TÁMOP-3.2.4.
„Tudásdepó Expressz” – A könyvtári hálózat formális és informális képzési szerepének erősítése az élethosszig tartó tanulás érdekében. Könyvtárhasználók igényeinek hatékonyabb kielégítését célzó szolgáltatásfejlesztés

ÚJ SZOLGÁLTATÁSOK ZALA MEGYE KÖNYVTÁRAIBAN – ÉLETHOSSZIG TARTÓ
TANULÁS TÁMOGATÁSA KÖNYVTÁRI KÖRNYEZETBEN
TÁMOP-3.2.4-08/1-2009-0068 azonosító számú projekt
Kedvezményezett: Városi Könyvtár Lenti 8960 Lenti, Templom tér 5.

A versválogatás a kezdetektől,vagyis az óvodáskortól kísérte végig az első szerelem témakörét magyar és külföldi szerzőktől egyaránt. Lackfi János Fiúk dala, Lányok dala c. versei után többek között Varró Dániel, Babits Mihály, Robert Burns műveiből kaptak ízelítőt a résztvevők. A vidám, humoros, olykor elgondolkodtató versek között a szerelemhez kapcsolódó dalokat, népdalokat hallgathattak a diákok, sőt közös éneklésre is sor került.