» Mikulásváró délelőtt a könyvtárban

Csillogó szemű gyerkőcök, ünnepi hangulat, jókedv, egy kedves bábjelenet és kreatívkodás jellemezte az idei Mikulásváró délelőttöt könyvtárunkban november 30-án. Elsőként a Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportja játszott el egy mikulásos mesét, melyben az erdei állatok – a süni, a róka valamint a medve - kaptak ajándékot. Ezt követően Herman Gréta hívta közös éneklésre a résztvevőket: téli és karácsonyi dalokat adtak elő együtt. Majd az ügyes kezekre volt szükség, mindenki készíthetett egy-egy télapófigurát. Meglepetésként pedig a lurkók azt is kipróbálhatták, hogy milyen a várva várt mikulás bőrébe bújni egy fotó erejéig.

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 682,561 gyermek@lentikonyvtar.hu