» Posztolj verset az utcára! 2019

Április 11- a magyar költészet napja, József Attila születésnapja. E jeles alkalomból idén is csatlakoztunk az országos „Posztolj verset az utcára!”- felhíváshoz. A rossz idő ellenére is többen érdeklődtek a program iránt, az óvodások, iskolások és felnőtt olvasóink között is szép számmal akadtak olyanok, akik megmutatták kedvenceiket. Míg az aprónép színes ceruzát ragadott, addig a nagyobbak az online formátum adta lehetőségeket kihasználva „öltöztették új köntösbe” a verseket. A sok-sok színes strófa között találhattunk Ady Endre, Lackfi János, Szabó T. Anna sorait is.

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 676,804 gyermek@lentikonyvtar.hu