» A Szegedi Látványszínház egészségre és környezettudatosságra nevelő előadása

Óriási meglepetéssel készült a Szegedi Látványszínház a helyi elsősöknek: egy kedves történet, vidám jelmezek, színes díszlet és sok-sok móka. A zenés bemutatón Frici manó kalauzolásával játszva ismerkedhettek meg a gyerekek a helyes viselkedési formákkal, miközben egy téli történet közepébe csöppentek. Az interaktív műsor folyamán szerepet játszott a testmozgás valamint az egészséges életmód. A kicsik figyelmesen hallgatták a mesét és örömmel bekapcsolódtak a különböző játékos feladatokba is.

Kapcsolódó album - 2018.11.28. Zalai Gyermekkönyvhetek 2018: A Szegedi LátványszĂ­nház zenĂ©s interaktĂ­v elõadása

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 683,868 gyermek@lentikonyvtar.hu