» Országos Könyvtári Napok 2017 - Könyves Vasárnap

Az idei Országos Könyvtári Napok helyi rendezvénysorozata is a már hagyománnyá vált Könyves Vasárnappal zárult. Október 8-án 10.00 - 12.00 óra között tartott nyitva könyvtárunk.
Kiállítás, ingyenes beiratkozás, selejtezett könyvek, videokazetták vására, "vizes minikiállítás" valamint Kippkopp és barátai vártak kicsiket és nagyokat október második vasárnapján. A Pro Arte Kulturális Egyesület Napvirág Bábcsoportját alkotó óvónénik már évek óta örvendeztetik meg a kisebbeket, szüleiket és nagyszüleiket bábelőadásaikkal, melynek idén is nagy sikere volt. Csillogó szemű gyerekek, a múltat felidéző felnőttek nézték és hallgatták a meséket, majd vették birtokba gyermek- és felnőttrészlegünket. Beiratkozás, böngészés a polcok és könyvek között, kiállítás, beszélgetés, sok-sok nevetés és egy kis ajándék - mindez garantálta a vasárnapi délelőtt jó hangulatát!