» Nyári Kézművesház 2017 "Apró kezek a játékgyárban"-játékok saját kezűleg

Egyedi fejlesztő játékokat készítettünk közösen a gyerekek nem kis örömére. Az egyik egy átalakítható logikai játék, a másik pedig a manapság nagy népszerűségnek örvendő fidget spinner, másnéven ujjpörgettyű. Mindkét eszköz alapjául kartonpapír szolgált, melynek dekorálását csak a képzelet határai szabták meg. A játéktárgyak mozgatását ragasztókkal illetve hurkapálcákkal biztosítottuk. A gyerekek ügyesen dolgoztak, jól meg tudták jeleníteni kreatív szándékukat az elkészült alkotásokon. Természetesen arra is maradt idő, hogy kipróbálhassák új szerzeményüket.

Kapcsolódó album - 2017.07.19. Nyári KĂ©zmĂ»vesház 2017 "AprĂł kezek a játĂ©kgyárban"- játĂ©kok saját kezĂ»leg

© 2012 Minden jog fenntartva! Városi Könyvtár Lenti Látogatók száma: 687,888 gyermek@lentikonyvtar.hu