» OKN 2012 "Papa, ne már!" - könyvajánló foglalkozás

Először a gyerekek elmesélték, hogy miként képzelik el magukat a saját nagyszüleikként, majd egy ma méltán elismert szerző, Nógrádi Gábor „Samu és Papa” című könyvsorozatának darabjaival ismerkedhettek meg közelebbről. Az első kötet (Papa, ne már!) rövid ismertetése után nagyobb hangsúlyt fektettünk a második kötet (Nem vagyok Samu!) feldolgozására. A délután során nemcsak a műből halhattak részleteket, hanem verset kellett kreálniuk Samunak, illetve a csapatok activity formájában bemutattak néhány részletet a társaiknak. Végül egy kedvcsináló videót láthattak a könyvhöz, remélve, hogy ezáltal is kedvet kapnak az olvasáshoz.